Technologia i bezpieczeństwo

To urządzenie zamienia stare telewizory w Smart TV z ponad tysiącem kanałów, dostępem do Internetu, muzyką i setkami gier....

Masz dość swojego starego telewizora, ale zakup nowego kosztuje pół pensji?

Jeśli tak jest również w Twoim przypadku, to nie szukaj dalej, oto rozwiązanie, które znalazłem i jestem pewien, że jest również dla Ciebie!

Bardzo obiecująca, innowacyjna niemiecka firma opracowała niewielkie urządzenie o nazwieTV Boost” (co oznacza “ulepszoną” telewizję).

W mniej niż 5 minut ten niewielki adapter zmienia zwykły telewizor w Smart TV. Jest to telewizor, który dzięki połączeniu z Internetem łączy się z tysiącami kanałów, które można przeglądać do woli, zgodnie z własnymi upodobaniami i preferencjami. Bez względu na to, jaki program chcesz obejrzeć, zawsze znajdzie się kanał nadający to, co chcesz.

Dzięki tej nowej technologii masz również dostęp do tysięcy filmów i seriali do wyboru, nie zapominając o muzyce i grach. Za darmo można również zainstalować wszystkie niezbędne aplikacje, takie jak Netflix, Prime Video, YouTube, Google czy Spotify.

Ten mały adapter TVBoost naprawdę zmienia zasady gry i wydaje się być przyszłością telewizji!

Kilka lat temu nie mieliśmy innego wyjścia, jak wykupić abonament u operatora telefonicznego, aby móc oglądać telewizję. To było gorsze niż podatek!

Ponieważ byłeś związany umową i musiałeś płacić wysoki miesięczny abonament, nawet jeśli nie oglądałeś dużo telewizji, a także płacić wysoką karę, jeśli chciałeś zrezygnować.

Na szczęście istnieje teraz lepsze rozwiązanie: TVBoost.

TVBoost to niewielkie urządzenie zawierające zaawansowaną nową technologię, która umożliwia użytkownikom dostęp do wszystkich kanałów na całym świecie w doskonałej jakości .

W przeciwieństwie do operatora, nie musisz płacić abonamentu co miesiąc, aby korzystać ze wszystkich tych usług. Wszystko, co musisz zrobić, to kupić TVBoost raz, więc jest to znacznie tańsze.

Jak działa TV Boost?

Oprócz tego, że jest to bardzo opłacalne rozwiązanie, TVBoost jest również bardzo łatwy w konfiguracji. Wszystko, co musisz zrobić, to:

Nie trzeba nawet pobierać nowych programów ani dokonywać aktualizacji. Dlaczego TVBoost jest kompatybilny ze wszystkimi telewizorami wyprodukowanymi od 2003 roku, niezależnie od marki.

Dzięki TVBoost, w przeciwieństwie do operatora, nie musisz płacić miesięcznego abonamentu, aby korzystać ze wszystkich tych usług. Po zakupie i instalacji telewizor staje się Smart TV, kiedy tylko chcesz.

A jeśli chcesz przywrócić telewizor do poprzedniego stanu, po prostu go odłącz TVBoost od gniazda HDMI. Nie ma to żadnego wpływu na telewizor.

Jeśli telewizor ulegnie awarii z jakiegokolwiek innego powodu lub jeśli chcesz zmienić inny telewizor w Smart TV, po prostu odłącz go. TVBoost i ponownie podłączyć go do wybranego telewizora.

Nie jest możliwe użycie TVBoost na dwóch telewizorach jednocześnie, ale możliwe jest przenoszenie go z jednego telewizora na drugi w razie potrzeby.

Oto, co można zrobić z TVBoost bezpośrednio z telewizora:

Wyświetlanie ekranu telefonu lub tabletu na ekranie telewizora – Wystarczy jedno kliknięcie, aby oglądać wszystkie zdjęcia, e-maile, filmy, gry i inne materiały na ekranie telewizora.

Dostęp do ponad tysiąca kanałów – oglądaj wszystkie najczęściej oglądane kanały bez ograniczeń, nawet zagraniczne!

Surfuj po Internecie – wyszukuj informacje w Google bezpośrednio z telewizora, siedząc wygodnie na kanapie.

100% bezpieczny i legalny – korzystanie z TVBoost nie wiąże się z żadnym ryzykiem prawnym. TVBoost i nie ma możliwości uszkodzenia telewizora przez to urządzenie.

Uwaga: firma poinformowała nas, że nie będzie przedłużać obecnej promocji. Dlatego zalecamy jak najszybsze złożenie zamówienia, aby nie stracić zarezerwowanej zniżki!

Co mówią ci, którzy już zamówili TV Boost?

TVBoost zmienia telewizor w Smart TV

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

199 zł

398 zł

Jan ✅

5/5

“Zawsze chciałem oglądać mecze piłki nożnej na Bein Sport, ale nie miałem wystarczająco dużo pieniędzy na abonament. Teraz mogę dzięki temu produktowi, jest naprawdę świetny!”

 

Agnieszka ✅

5/5

“Kupiłem TVBoost z polecenia znajomego, aby oglądać wszystkie kanały i muszę powiedzieć, że wcale mnie nie zawiódł. Co więcej, moje dzieci są zachwycone możliwością grania w gry wideo podczas oglądania ulubionych programów na innych urządzeniach.

 

Andrzej ✅

5/5

“Najlepszą rzeczą w TVBoost jest to, że nie muszę już korzystać z komputera. Dzięki temu małemu urządzeniu mogę oglądać Netflix i YouTube bezpośrednio na dużym ekranie telewizora! To urządzenie jest naprawdę najlepszą inwestycją, jakiej kiedykolwiek dokonałem”.

Jak uzyskać TVBoost?

Jeśli chcesz go mieć już teraz, jest to bardzo proste: możesz zamówić go bezpośrednio na stronie TVBoost, która jako jedyna wprowadza ten produkt na rynek.

TVBoost jest dostępny z płatnością przy odbiorze i szybką dostawą w ciągu 2 dni roboczych!

Aby otrzymać go z natychmiastową zniżką 50%, kliknij na ten LINK PROMOCYJNY lub na przycisk poniżej. Tylko w ten sposób masz pewność, że kupisz go od oficjalnego sprzedawcy.

This site is not a part of the Facebook Website or Meta Inc. Additionaly. This site is NOT endorsed by Facebook is a trademark of Meta, Inc.

FACEBOOK DISCLAIMER: Complete details for Facebook’s legal terms are are available at: https://www.facebook.com/legal/terms. All Facebook policies are available at: https://www.facebook.com/policies/. This site is not part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Attenzione: i prodotti consigliati su questo sito sono venduti in affiliazione, pertanto non siamo né il produttore, né il venditore ufficiale di ogni singolo prodotto che troverete all’interno del nostro sito. Pertanto per eventuali richieste di rimborso o altri problemi sui prodotti ordinati su questo sito, dovrete sempre fare riferimento al venditore ufficiale.
I prodotti sono recensiti a scopo informativo e non è possibile in nessun modo garantire risultati certi e le possibilità di riuscita di qualsiasi risultato variano da cliente a cliente.
Questo blog non rappresenta una testata giornalistica in quanto viene aggiornato senza alcuna periodicità. Non può pertanto considerarsi un prodotto editoriale ai sensi della legge n. 62 del 7.03.2001. Alcune immagini e recensioni presenti sul blog sono state trovate sul web, qualora crediate che possano ledere i vostri diritti, comunicatecelo e tempestivamente verranno tolte.